עד הביתא

AdHabeta5

עד הביתא היא סדרה בת 6 טיפולי מגע המיועדת לנשים אחרי לידה. הטיפולים יינתנו בבית האשה.

על הטיפולים: 

לידה היא אירוע משנה חיים בכל רחבי כדור הארץ לאורך כל ההיסטוריה האנושית. מסורות של ריפוי עממי תמכו בנשים אחרי הלידה כנראה מאז ומעולם. ההבנה כי היולדת עברה חוויה כל כך אינטנסיבית, מבחינה פיזית ורגשית, שמשפיעה על כל מערכות גופה ונפשה, הולידה ברחבי הגלובוס טיפולי מגע שיספקו מענה לאירוע הגדול שזה עתה התרחש.

שיטת "עד הביתא" פותחה ונבנתה על ידינו מתוך אותם טיפולי גוף המקובלים במסורות ריפוי עממיות, ונסמכת גם על טכניקות טיפול עדכניות. הטיפולים בשיטה נועדו לחזק ולהרגיע את הגוף והנפש ולהחזיר לגוף היולדת את הכח, החיוניות ואת מאגרי האנרגיה הדרושים. אנחנו מאמינות כי לגוף יש יכולת ריפוי עצמאית. אם נותנים לגוף את התמיכה לה הוא זקוק, יכולת הריפוי שלו מתעצמת ותהליכי הריפוי מתרחשים מהר יותר.

שיטת "עד הביתא" היא שילוב מיטבי של טכניקות טיפול במגע מכף הרגל ועד הראש. השיטה נענית לצרכים הספציפיים של נשים אחרי לידה. סדרת הטיפולים תאפשר לאשה היולדת זמן פרטי, שבו היא תמצא במרכז.

אנו מאמינות שהתמיכה בנשים אחרי הלידה היא חלק מאותו רצף וחלק מהאחריות המקצועית של נשות הטיפול העוסקות במקצועות הלידה. הליווי בתקופה לאחר הלידה הוא חלק ממודל מיילדותי רציף שהיה קיים בעולם שנים רבות. לאחר שהתמקדנו בשנים האחרונות בבית יולדות בפרק ההיריון והלידה, אנו מרגישות היום זכות לעורר גם את הידע הזה של ליווי אחרי לידה.

 צוות המטפלות:

המטפלות, המגיעות מתחומי טיפול שונים, עברו הכשרה בבית יולדות. הן גרות בישובים שונים לאורך ורוחב המדינה, כדי שהשירות אותו אנו מציעות יוכל לפעול בכל מקום יישוב בארץ. למידע נוסף  לחצי כאן

 למי הטיפול מתאים: לכל יולדת, מיומיים אחרי הלידה ועד שנה לאחר הלידה. ככל שסדרת הטיפולים תחל בסמוך ללידה, השפעתה תהיה מיטבית ומרבית. לכן, אנו ממליצות לתאם את המפגשים הללו עוד לפני הלידה.

 משך הפגישה הטיפולית: בין שעה לשעה וחצי.

 תדירות הטיפולים: פעם או פעמיים בשבוע.

 מחיר לסדרת הטיפולים: 2,800 ₪. המחיר הינו לכל 6 הטיפולים. 

 למידע, להרשמה ולפרטים נוספים: 

mail@bet-yoldot.co.il    עפרית 054-2346200, תמי 052-4700563

טופס יצירת קשר: