הריון ולידה

* "יש כל כך הרבה קבוצות פייסבוק ואתרים עם חומרים מעניינים וחשובים בנושאי ההריון והלידה אבל מה בעצם מתוך כל השפע הזה מתאים לי?"
* "איך אוכל לבחור בי"ח והאם אני רוצה דולה או מיילדת אישית? מה ההבדל?"
* "אני מרגישה שהלידה הקודמת הולכת איתי לאורך ההריון הנוכחי אבל אני לא רוצה שהלידה הזו תהיה תיקון. אני רוצה לתת לה את המקום שלה".
 * "קשה לי לדעת מה אני רוצה. אני מרגישה כל כך רגישה וכל כך מבולבלת. אני פשוט רוצה עזרה בלעשות סדר".
* "אני לא מבינה בכלל מה הרופא אומר לי ומה משמעות בדיקות הדם שלי. אני יודעת שאני לא מרגישה טוב ורוצה להרגיש טוב".
 
לא מעט נשים כיום רוצות לפגוש מיילדת כדי להתיעץ. אנו פה בשבילך לבירור אישי, תמיכה בקבלת החלטה, מתן ידע. נשמח לשבת איתך פנים מול פנים ולהגיע איתך ביחד לתשובות שאת מחפשת או להמשיך לשאול את השאלות הנכונות עבורך כרגע.
צברנו נסיון של שנים בליווי נשים בתקופת ההריון והלידה וכעת הידע שלנו עומד לרשותך.
נהוג לומר שידע זה כח אבל שאלות רבות נותרות ללא מענה: היא האם יש היררכיה בין סוגי ידע? האם הידע שלי מתוכי "חשוב" כמו הידע שאני מקבלת מבחוץ? האם בכלל צריך ידע חיצוני כדי ללדת? 
אנו מניחות כאן עבורך מאמרים, מחקרים, כתבות, סיפורי לידה. מנסיוננו, לכל אשה יש את "הדבר" שלה שמושך אותה. לכל אחת מאתנו דרך להתחבר פנימה, אל מי שהיא, אל הרחם. לכל אחת מאיתנו משהו אחר עושה את זה. אנו מקוות שיהיה לך מעניין נעים וכיף לשוטט במרחבי הידע שמונח כאן. אנו מאמינות כי יש שוייון בין ידע פנימי שמגיע מאשה אחרת, מתוכך, מתוך מאמר או כתבה בעיתון. כל סוג של ידע מביא עימו עוד רובד. אנו יודעות שכל אחת מאתנו בוררת , מסדרת לעצמה, ולבסוף מחליטה מה לקחת מתוך השפע. 
תהני!

לדף מאמרים וכתבות לחצי כאן

לדף סיפורי לידה לחצי כאן

לדף לידה טבעית לחצי כאן

לדף ליווי הריון (מעקב הריון) בבית יולדות לחצי כאן​