מי אנחנו?

תמי ועפרית

יש לנו הרבה ביחד ולחוד. לאחר שבע שנים של עבודה משותפת בבית יולדות אנו ממשיכות בכמה מיזמים במשותף ובכמה בנפרד. שתינו רואות את עצמינו כאקטיביסטיות בשדה הלידה, בייחוד למען הקמת מרכזי לידה עצמאיים בישראל. כמו כן אנו פועלות בתחומים נוספים למען בריאות והעצמת נשים.

עפרית פק –ילידת 1966 , אמא לנריה עילי ואמרי. גרה בגדרה. עבדה כאחות רפואה דחופה בבית חולים הדסה עין כרם, מיילדת משנת 1997 . מתוכם שמונה שנים בבית החולים קפלן. מיילדת בית משנת 2005. בשנת 2011 הקימה עם תמי את בית יולדות וניהלה אותו בשותפות עד יולי 2018.

כיום מתאימה אמצעי מניעה- דיאפרגמה,  מנהלת עם תמי את מיזם "עד הביתא". ממשיכה לעשות לווי הריון משבוע 7 עד הלידה. לווי זה מתאים לכל אשה ולכל סוג של לידה.

כמו כן, מלווה משפחות בתהליכי תזונה בדרך "ג'וס פלאס" ומלווה נשים ללידה בבי"ח.

תמי טסלר – ילידת 1969, נשואה לעופר, אמא לשירה, אילן ונעמי. גרה בבת שלמה. ממקימי עלמא, מכללה לתרבות עברית. לאחר הסבה מקצועית לאחות מוסמכת בשנת 2001 עבדה כאחות טיפת חלב , כמדריכת הנקה ומדריכת הכנה ללידה. לאחר קורס מיילדות עבדה חמש שנים כמיילדת בחדר לידה בבי"ח לניאדו, נתניה (לקרוא עוד על העבודה בחדר לידה בבי"ח לחצי כאן).

בשנת 2011 הקימה עם עפרית את בית יולדות  וניהלה אותו בשותפות עד יולי 2018. על "להיות מיילדת בית" –  קראי כאן.

כיום מנהלת עם עפרית את המיזם לטיפול בנשים אחרי לידה "עד הביתא" , מתאימה דיאפרגמות (אמצעי מניעה)  ומטפלת בארויגו (עיסוי רחם ועיסוי ביטני) בקליניקה בבת שלמה.

*

החל מנובמבר 2019 נעביר ביחד את ההכשרה הישראלית ללווי הריון.