דיאפרגמה

אמצעי מניעה פשוט ובריא

דיאפרגמה? בואי נדבר על זה!

דיאפרגמה היא קערית סיליקון בעלת חישוק גמיש, מוכנסת לנרתיק על ידי האשה לפני המגע המיני וחוסמת את מעבר הזרע לצואר הרחם.  הדיאפרגמה מתאימה לנשים שרוצות למנוע הריון תוך התערבות מינימלית בפיזיולוגיה של הגוף.

התקשרי או השאירי פרטים ונחזור אליך:

תמי 

עפרית

פגישת התאמה

בפגישת התאמה שאורכת כשעה, אנו בודקות מה המידה המתאימה של הדיאפרגמה, את מתנסה בהכנסה והוצאה ולאחר מכן אנו יושבות ביחד, ואת מקבלת מאתנו הדרכה לגבי אופן השימוש בה. אם תרצי לרכוש דיאפרגמה תוכלי לעשות זאת אצלנו. לאחר מכן אנו זמינות עבורך בטלפון לשאלות נוספות והתייעצות.

זה בטוח?

דיאפרגמה היא אמצעי מניעה פשוט ובריא.

אם את מרגישה איתה בנוח, קיבלת הדרכה נכונה, המידה נכונה ואת מקפידה על שמוש בדיאפרגמה לפי "הכללים" ומשתמשת גם בקוטל זרע, אזי אחוזי הבטיחות מבחינת מניעת הריון יהיו 94-95%.

חסכון כלכלי

זה פשוט, חסכוני לאורך השנים, אקולוגי. עלותה של הדיאפרגמה מתקזזת עם השימוש הרב-שני שלה.

יש צורך לבדוק שינוי במידה אם יש שינוי במשקל של 5 ק"ג או לאחר הריון.

תוכלי לצאת מכאן עם כל מה שצריך כדי להתחיל להשתמש בדיאפרגמה.

כשתגיעי אלינו, אחת מאתנו תפגש אתך במרחב בטוח אינטימי נקי ונעים. נשב, נדבר, את תוכלי "להתאמן" בהכנסת והוצאת הדיאפרגמה מגופך ואנחנו נלווה אותך ולאחר מכן נדריך אותך. לעיתים, במקרה הצורך, נתן לך דיאפרגמה הביתה לנסיון ונפגש לאחר מכן שוב כדי לוודא את המידה הנכונה.

לאחר הפגישה, תוכלי לרכוש אצלנו דיאפרגמה (מיילקס / קיה) וקוטל זרע (קיה).

המפגשים של התאמת דיאפרגמה, עבורנו, כוללים בתוכם פוטנציאל נוסף להעצמת נשים. אנו מבינות שלא בלבד שדיאפרגמה היא אמצעי מניעה בטוח ובריא, זהו אמצעי מניעה שיכול לחבר אותנו כנשים למקומות חדשים – לשאול עוד על המיניות שלנו, על הרצונות שלנו, על הקשרים עם בני הזוג שלנו, על התרבות או החברה שאנו חיות בה.

פגישות התאמה מתקיימות בגדרה ובבת שלמה.

את מוזמנת לפנות אלינו אחרי הפגישה בכל שאלה, התיעצות הקשורה לדיאפרגמה.

"אנחנו מלוות נשים על רצף החיים והשאיפה שלנו היא שנשים יוכלו לקבל ידע, יהיו חופשיות להחליט עבור עצמן, יוכלו לבחור ולקחת אחריות.

כמיילדות בית וכמתאימות דיאפרגמה, שואלים אותנו מה הקשר בין לידה טבעית ובין דיאפרגמה ואנחנו עונות: הגוף הנשי, הרצון להיטיב עימו, הצורך לדעת מה נכנס אלי לגוף, הצורך בידע ובשליטה, הרצון לשמור על בריאות."

עפרית ותמי 

התקשרי או השאירי פרטים ונחזור אליך:

תמי 

עפרית