צוות המטפלות

אורי שני
אמא לשתיים ואשה לירון. מתגוררים בכרכור. 
הלידות של שתי בנותיי שינו את חיי לבלי היכר, יחד איתן נולדתי גם אני מחדש, כמו הגעתי הביתה, לעצמי.  טיפול במגע ובחיבור אנושי ונשי תמיד היו מרכזיים בחיי, היום אני יודעת יותר מתמיד כמה מגע מרפא בפשטותו,  כמה הידיים שלי יודעות להקשיב וכמה המגע מחזיר נשימה. אחרי לידה כל אישה צריכה לצידה עיניים רואות, לב רחב ורגיש וידיים עוטפות ומרפאות.
 
איה פרי -טישל
עובדת סוציאלית- מטפלת בנשים ונערות. מטפלת בתנועה, מדריכת הנקה ומלווה מקצועית את "קו ליולדת" – קו סיוע לנשים שחוו לידות טראומטיות ואלימות מיילדותית בלידה. אמא לנגה בת זוג לעידן. גרה בקיבוץ נגבה. מאמינה כי לכל אישה יש את הזכות לרפא ולטפל בעצמה. בתקופה בה אנו כל כולנו מושקעות במישהו אחר  הייתי רוצה לתת לאישה את האפשרות להרפות, להיפגש שוב עם גופה. להיות שם עבורה, כמטפלת, אחות, חברה. לראות אותה, את צרכיה ודרך העבודה עם הגוף להחזיר את עצמה לעצמה.
 
דינה סופר
גינקוסופית , מדריכת הנקה והורות ראשונית מוסמכת, מדריכת הכנה ללידה , ליווי הריון, ליווי לידות בית,  מפגשי אימהות,  מעגלי נשים וטקסים, טיפולי מגע לאחר לידה – עד הביתא , גרה בתל אביב עם בנזוגה ושלושת בניהם.
 
יאנה טסלר
אמא מאושרת לאסתר ואדם, גרה בחולון. דולה, מדריכת הכנה ללידה,  מעגלי נשים לקראת הלידה. מלווה בתהליכים רגשיים בתקופת שסביב הלידה , ליווי ושיקום אחרי לידה. הכי טבעי עבורי זה להמשיך לטפל ביולדת גם לאחר הלידה. תהליך הליווי אינו נגמר בסוף הלידה.  מרגיש לי כל כך טבעי ונכון להמשיך את המעגל התומך והעוטף, ליצור סביבת ריפוי חיובית עבור האם הטרייה. 
 
יונית דוד
נשואה לנועם ואמא ל3 בנות , גרה במועצה אזורית אשכול שבנגב המערבי , ומטפלת גם בבאר שבע והסביבה. בעלת קליניקת בריאה – לבריאות האישה ברפואה סינית שכולל דיקור, טווינא , צמחי מרפא סינים, וטיפול בשיחה. מנחת סדנאות של השיטה למודעות לפוריות. מזמינה אותך לבוא להרגיש רחם, ולב שיעטפו אותך באור ותחושת שלמות ושקט בתוך מרוץ ושאלות פנימיות , לפעמים חוסר בהירות ובלבול. במצבים של משבר , צומת , התחלה חדשה, או בתוך השגרה. הלידה כחוויה מטלטלת ועוצמתית היא שער מרכזי בחיי אישה , בין אם זו לידה ראשונה או רביעית. בואי להיות בריאה .
 
מאיה סטיל
אמא לשתי בנות נפלאות וגם מיילדת בבית חולים ומכינה ללידה. בעברי הומאופתית קלאסית וכל חיי בראייה הוליסטית של גוף-נפש-רוח גם של האם וגם של התינוק (ושל השילוב של השניים).  למדתי BOT אשר מאפשר לי לתמוך רגשית בנשים לקראת לידה, תוך כדי לידה ואחריה ולעזור למנוע למזער או לטפל בטראומות משדה הלידה. מאמינה ברצף הטיפולי באישה- מילדות ועד זקנה ובוודאי בזמן הרגיש שאחר הלידה. 
 
מור חמצני
אמא להלל ואורי ומתגוררת במדרשת בן-גוריון בנגב. שמחה לקחת חלק בטיפולי 'עד הביתא'   מתוך אמונה כי כל אשה אחרי לידה זקוקה לזמן ומקום לעצמה ולגופה. יודעת שכשאנו דואגות לעצמנו יש לנו יותר כוח ופניות להעניק ליקרים לנו את שנרצה. בהכשרתי אני עובדת סוציאלית, מטפלת בנשים (טיפול רגיש מגדר ומכוון טראומה) במצבי חיים שונים, באופן פרטני וקבוצתי.
 
נועה נוביק- רובין
נשואה למולי ואמא ליעלה מעיין ורעי. למדתי ריפוי בעיסוק, אח"כ הנחיית קבוצות ואז נהייתי אמא… לא חושבת שהבנתי כמה הלידה וההורות שבאה אחריה הן חוויות משנות חיים, ועד היום, כמעט 8 שנים אחרי לידתה של ביתי הבכורה, אני לעיתים מוצאת את עצמי משתוממת לנוכח עוצמת החוויה. אני מאמינה גדולה במפגש הנשי שעד הביתא מציעה, ביכולת המרפאה של מפגש כזה. מאמינה במפגש שנותן מקום לגוף, שמאמין ביכולת של הגוף לרפא את עצמו ונמצא שם כדי לתמוך את התהליכים הטבעיים ולאפשר להם לקרות.
 
נעה ענבר-ירון
אשת תנועה ומחול. מתחברת לריפוי דרך גוף, תנועה, מגע, מבע. לומדת ומלמדת במרחבים נשיים מגיל ילדות-נערות. שמחה על הגילויים האינסופיים שנקרים על דרך זו ועל המפגשים שהיא מזמנת.
 
עירית כהן פכטר
מאמינה בכוחו המרפא של המגע ובעוצמה הטמונה במפגש נשי קשוב מכיל, עוטף ונטול שיפוטיות. מודה  על הזכות ללוות ולתמוך בנשים בשלבי המסע השונים ולחוות עם כל אשה את המסע הייחודי לה. מגיעה לעולם הטיפול מתחום החינוך האלטרנטיבי, נשואה לליאור ואמא למעיין ליבי.
 
רחלי גרבובסקי
נשואה ואמא לשניים. גרה בכפר יונה. מטפלת בנשים בשלבי הפוריות, ההריון ולאחר הלידה:   שיאצו , ארויגו, רפואה סינית.
 
תמי שטרן
מטפלת ברכיבה טיפולית,  תומכת לידה. תומכת בנשים בדיכאון לאחר לידה. והרקע לכל הפעילות היא האומנות והשירה לנשמה….
 
תמר מזיה
אמא ל3 (שתי בנות ובן), בת זוג לאילן. צלמת ומורה לשאדו יוגה, יוגה בהריון ויוגה לאמהות אחרי הלידה. לאורך השנים שאני מלווה נשים בהריון וגם מניסיון ההריונות, לידות והזמן שאחרי הלידות שלי, נוכחתי בחשיבות של תשומת הלב והמרחב לתת לנשים אחרי הלידה את התמיכה, המעטפת, המרחב והזמן שהן זקוקות לו כדי לאפשר לגוף ולנפש להתאושש ולמצוא את החדש. האמהות לילד נוסף או ראשון, גוף שחווה חויה של הריון ולידה ומתן האפשרות לתת לאישה למצוא את עצמה מחדש ולקבל תמיכה בתוך כל המשתנים האלו. זהו זמן מיוחד שמוכר בתרבויות העתיקות עם תמיכה, טיפולים, מאכלים מזינים והרבה הזנה טובה לאישה. שמחה להיות חלק ממעגל המטפלות של עד הביתא