ליווי אישי לאחר הלידה

הימים הראשונים אחרי הלידה, הם מרגשים, מסעירים, מטלטלים ושונים מכל מה שמי שהפכו להיות הורים מכירים מחייהם הקודמים. קל להתגעגע אל ימינו כיצורים שבטיים בהם היתה אישה שנסיונה, חכמתה ותבונת הגוף והלב שלה נודעו ברבים, שהיה פשוט וקל לפנות אליה בכל שאלה, בעיה או קושי העולים בתקופה שלאחר הלידה.

אנו, בבית יולדות, מציעות שירות של ליווי אישי לאחר הלידה. הלווי כולל מפגשים שיכולים להחליף עבורכם את מפגשי טיפת חלב, למעט נתינת החיסונים. הלווי יינתן במסגרת חצי שנתית בת שבעה מפגשים ובשיחות טלפון בין לבין.

במפגשים אלה ניתן תשובות ונעזור לכן ולכם לחשוב ולהתלבט, נקשיב ונעזור לכן למצוא את מה שנכון לכן ולתינוקכן. נלווה אתכם בחזרה הביתה ובהסתגלות לחיים החדשים, במעקב ההתפתחות והגדילה של התינוק או התינוקת שלכם (כולל שקילה), בעיבוד סיפור ההריון והלידה, בהנקה, בהרגלי השינה, בתזונה, בתפיסת האמהות שלכן, בהתלבטות מול מידת המעורבות שתאפשרו לאמהות שלכן, ובכל שאלה הורית גדולה כקטנה, ובכל מה שתרגישו שחסר לכם בו ידע, עצה מקצועית או חיבוק.

"מיד אחרי לידת בני , כיסה אותי ערפל. ערפל שהיה לחיץ ביני ובין העולם.ערפל שלא דמה לדבר שהכרתי בעבר. המחשבות איבדו כיוון ושבו ותקפו במהירות ובחוסר קוהרנטיות מבהיל. הרגשתי שאיני יודעת דבר. שהמצפן הפנימי שלי הלך גם הוא לאיבוד. שעולות בי מאות שאלות בו זמנית והן נותרות ללא מענה. סביבתי הקרובה תמכה בי מאוד, אך שלא בזדון, נטעה בי את התחושה שאני היסטרית יתר על המידה. הנטייה של כולנו היא לתת עצות לאהובינו ואני טבעתי בים העצות . להמשך הקריאה…

סגור לתגובות.