דיאפרגמה

 

כמיילדות וכמתאימות דיאפרגמה, שואלים אותנו מה הקשר בין לידה טבעית ובין דיאפרגמה ואנחנו עונות : הגוף הנשי, הרצון לא להרע לו, הצורך לדעת מה נכנס אלי לגוף, הצורך הנשי בידע ובשליטה, הרצון לשמור על בריאות.

כשנחשפנו לראשונה אצל ד"ר אורי לוי מפוריה עלית לנושא הדיאפרגמה, מיד הבנו שזה מעניין אותנו כנשים, כאמהות, כנשות מקצוע. הרצון שלנו לתמוך באשה, לתת לה ידע, לעזור לה להגיע למקורות ידע נוספים אודות עצמה – מיד הנכיח את עצמו שוב ואמר: הנני כאן.

כאשר ד"ר אורי שלח אותנו לדפנה מאיר התרחבה היריעה. עם דפנה ובזכותה, הבנו מיד שיש כאן עולם ומלואו – המפגשים של התאמת דיאפרגמה, עבורנו, כוללים בתוכם פוטנציאל נוסף להעצמת נשים והלא את זה באנו לעשות בעולם לא?! ממפגש למפגש בשלושת השנים האחרונות, אנו מבינות שלא בלבד שדיאפרגמה הוא אמצעי מניעה בטוח ובריא, זהו אמצעי מניעה שיכול לחבר אותנו כנשים למקומות חדשים – לשאול עוד על המיניות שלנו, על הרצונות שלנו, על הקשרים עם בני הזוג שלנו, על התרבות או החברה שאנו חיות בה. מפגש ההתאמה טומן בחובו פגישה נוספת של האשה עם עצמה גם אם תחליט שזהו אמצעי מניעה שמתאים לה וגם אם לאו.

אם את מתעניינת בדיאפרגמה , אם שמעת על זה ואת רוצה עוד פרטים, אם חברה סיפרה לך וזה מעניין אותך- אנו מזמינות אותך להרים טלפון ולקבוע פגישת התאמה. בפגישה אנו בודקות מה המידה המתאימה, את מתנסה בהכנסה והוצאה ולאחר מכן אנו יושבות ביחד, שותות תה, ואת מקבלת מאתנו הדכה לגבי אופן השימוש בה. אם תרצי לרכוש דיאפרגמה תוכלי לקנותה תוכלי לעשות זאת אצלנו. לאחר מכן אנו זמינות עבורך בטלפון לשאלות נוספות והתייעצות.

להלן סרטון על דיאפרגמה בפורטוגזית. אפשר ללמוד ממנו מהי דיאפרגמה גם בלי להבין את השפה

וכאן מופיע קישור למדריך הדיאפרגמה השלם שערכה דפנה מאיר ז"ל חודשיים לפני מותה

לקריאה נוספת:
http://www.ifam.org.il/?page_id=836
http://www.kolech.org.il/show.asp?id=46268

ניתן גם לפנות במייל mail@bet-yoldot.co.il או למלא את "טופס יצירת קשר":

טופס יצירת קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

סגור לתגובות.